W środę zakończyła się wystawa turystyczna China-ASEAN Expo 2022. Podczas wydarzenia podpisano umowy o współpracy na łączną kwotę 1,95 miliarda juanów (około 275,04 miliona USD).

Tegoroczna impreza odbyła się zarówno online, jak i offline. Podzielona na siedem pawilonów wystawienniczych mieszczących ponad 1700 stoisk, ekspozycja offline zajęła łączną powierzchnię 25 000 metrów kwadratowych. W tym roku utworzono specjalny pawilon o tematyce kulturalnej i turystycznej, charakterystyczny dla członków Regionalnego Kompleksowego Partnerstwa Gospodarczego (RCEP).

Wystawa internetowa zawierała interaktywną platformę, która umożliwiła organizatorom, wystawcom i kupującym koordynację poprzez transmisję na żywo, zdjęcia w chmurze, VR i inne technologie, zapewniając gościom nowe wrażenia z uczestnictwa online.

Expo obejmowało różne sektory branży turystyki kulturowej, między innymi inteligentną turystykę i turystykę dziedzictwa kulturowego. Podczas wystawy odbyło się również kilkanaście działań uzupełniających, w tym liczne fora i dyskusje przy okrągłym stole, poświęcone m.in. ożywieniu branży turystycznej, wsparciu rewitalizacji wsi za pomocą turystyki kulturowej i zintegrowanemu rozwojowi turystyki kulturalnej.

źródło: Silk Road Poland

Categories: Aktualności

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *