Malezyjskie Stowarzyszenie Biur Podróży (MATTA) ogłosiło, że Tourism Malaysia wspiera targi MATTA, które odbędą się w dniach 17-19 marca 2023 r.

Organizatorzy liczą, że przyczyni się to do zwiększenia liczby turystów międzynarodowych w Malezji i wzmocnienia krajowej turystyki.

W tegorocznych targach MATTA wezmą również udział lokalne organizacje turystyczne. Wskazuje to, że są one zaangażowane w promcję swojej krajowej oferty turystycznej.

Malezja spodziewa się że w tym roku kraj odwiedzi 15,6 miliona turystów, z wpływami w wysokości 10,5 mld USD. Tourism Malaysia intensyfikuje działania promocyjne, uczestnicząc w największych targach, aby przyciągnąć jak najwięcej turystów.

Partnerstwo MATTA Fair z Tourism Malaysia jest uważane za kluczowe źródło wzrostu gospodarczego, które służy jako katalizator rozwoju turystyki. Udział Tourism Malaysia w targach stwarza więcej okazji do promowania Malezji jako najpopularniejszego kierunku turystycznego.

W tym roku Tourism Malaysia powraca z motywem Nature & Adventure. Targi zapewniają konsumentom możliwość znalezienia m.in. pakietów wakacyjnych i biletów wstępu do parków rozrywki w atrakcyjnych cenach.

Categories: Aktualności

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *