We współpracy z Air Asia, Tourism Malaysia niedawno gościła tajwańskich influencerów i blogerów na wycieczce zapoznawczej (FAM Trip), aby promować Malezję jako preferowany kierunek turystyczny.

Czterech influencerów i sześciu blogerów zostało sprowadzonych z Tajwanu na siedmiodniowy pobyt w Kuala Lumpur od 7 do 13 marca 2023 r., aby poznać życie miasta i rozkoszować się możliwościami tworzenia treści w mediach społecznościowych na wyspach i plażach Malezji.

Uczestnicy zostali zabrani na Skybridge i taras obserwacyjny Petronas Twin Towers, aby podziwiać wspaniały widok Kuala Lumpur z lotu ptaka, a następnie zwiedzili jaskinie Batu. Wykonali także własne arcydzieła w warsztacie School of Hard Knocks w Royal Selangor Visitor Centre. Inne poznane atrakcje to nieskazitelnie biały piasek i krystalicznie błękitne wody na wyspie Redang oraz luksusowy ośrodek z widokiem na morze w Port Dickson.

Obecnie Air Asia obsługuje codzienne loty z Tajpej i 3 loty w tygodniu z Kaohsiung do Kuala Lumpur. Ponadto pasażerowie mogą również zarezerwować loty dwa razy w tygodniu z Tajpej do Kota Kinabalu.

Categories: Aktualności

1 Comment

Tourism Malaysia gościła tajwańskich influencerów - TTG Dziennik Turystyczny · March 24, 2023 at 9:32 am

[…] Więcej na malaysia.com.pl […]

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *