Linie Qatar Airways zawarły umowę partnerską z Tourism Malaysia, aby promować Malezję jako cel podróży i jednocześnie zapewnić możliwość lotu turystom z Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Omanu.

Linie Qatar Airways Holidays niedawno wprowadziły ograniczone czasowo pakiety podróżne dla turystów Kataru, zmierzających do Kuala Lumpur.

Obecnie Qatar Airways oferują trzy loty dziennie kursujące miedzy portem lotniczym Doha, Hamad International Airport (HIA) a Międzynarodowym Portem Lotniczym Kuala Lumpur (KUL).

W zeszłym roku Qatar Airways i Malaysia Airlines ogłosiły rozszerzenie umowy codeshare, która umożliwia pasażerom przesiadkę do innych punktów w Malezji, m.in. do Johor, Kedah, Langkawi, Penang, Sabah i Sarawak.

Nowa kampania Tourism Malaysia ma zwiększyć liczbę osób z Zatoki Perskiej odwiedzających Malezję. W tym celu Qatar Airways zwiększy przepustowość w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej oraz w Szardży i Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, wprowadzając 17 lotów dziennie z Arabii Saudyjskiej do Malezji i 12 lotów dziennie – z ZEA.

Categories: Aktualności

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *