Malezja przygotowuje się do misji sprzedażowej w Afryce Północnej, aby przyciągnąć podróżnych i pozycjonować Malezję jako najlepszy kierunek oferujący podróże o wartości dodanej.

Delegacja składająca się z 14 podmiotów, w tym siedmiu biur podróży, sześciu hoteli/ośrodków wypoczynkowych i jednego stowarzyszenia, ma na celu stymulowanie odbudowy turystyki poprzez dotarcie do nowych i powracających gości.

Delegaci będą aktywnie prezentować bogatą ofertę turystyczną Malezji. Prezentacje turystyczne i briefingi medialne skierowane będą do lokalnych specjalistów ds. turystyki i przedstawicieli mediów.

– To kluczowy krok na naszej drodze do Visit Malaysia Year 2026. W miarę zwiększania strategicznych rozwiązań i promocji, naszym celem jest wywarcie trwałego wrażenia na rynku Afryki Północnej, czyniąc z Malezji czołową pozycję w wyborze dla wymagających podróżników – powiedział Ammar Abd Ghapar, dyrektor generalny ds. turystyki w Malezji, stwierdził: „

W 2024 r. Malezja wyznaczyła ambitne cele, jakim jest przyjęcie 27,3 mln turystów z zagranicy i wygenerowanie przychodów z turystyki przekraczających 102,7 mld RM.

Categories: Aktualności

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *