Tourism Malaysia uczestniczy w 31. edycji Arabian Travel Market (ATM) 2024, prezentując najnowsze atrakcje i miejsca docelowe w kraju, aby przyciągnąć więcej turystów z Azji Zachodniej.

Malezja uczestniczy w ATM od początku istnienia targów, co stanowi dowód jej mocnego zaangażowania na tym rozwijającym się rynku.

Delegacja Malezji, pod przewodnictwem Yasmin Mahmood, prezes Tourism Malaysia, składa się z 75 podmiotów, w tym hoteli i kurortów, biur podróży, właścicieli produktów turystycznych oraz przedstawicieli izb ds. turystyki.

Pawilon Malezji stara się przyciągnąć nabywców z Bliskiego Wschodu, prezentując produkty i usługi turystyczne dostosowane do ich specyficznych potrzeb i preferencji, podkreślając w ten sposób znaczenie, jakie Malezja przywiązuje do Azji Zachodniej jako kluczowego źródła turystów, zwłaszcza w okresie wakacji.

– Wraz ze zbliżającymi się obchodami roku Visit Malaysia 2026 staramy się przyciągnąć więcej turystów z Azji Zachodniej. Dostrzegamy ogromny potencjał tego rynku, nie tylko w zakresie turystyki wyjazdowej, ale także handlu i inwestycji. Jesteśmy pewni, że pozycja Malezji jako najchętniej wybieranego kierunku podróży muzułmańskich, w połączeniu z naszymi wzmożonymi działaniami promocyjnymi, umożliwi nam osiągnięcie naszego celu – stwierdziła Yasmin Mahmood podczas otwarcia pawilonu malezyjskiego.

W 2024 r. Malezja zamierza przyjąć 27,3 mln turystów z zagranicy i wygenerować wpływy z turystyki o wartości ok. 22 mld dolarów.

Czterodniowe targi Arabian Travel Market, które odbywają się w Dubai World Trade Center, potrwają do 9 maja 2024 r.

Więcej informacji o targach na stronie https://www.wtm.com/atm/en-gb.html.

Categories: Aktualności

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *